Pneuservis

Přezouvání

Na letošní přezouvací sezonu jsme pro vás postavili zcela nový a perfektně vybavený pneuservis se zcela novu roboticko-automatickou zouvačkou pneumatik pro mnohem lepší a bezpečnější přezouvání vašich kol. U nás se nemusíte bát poškození ani u velkých ráfků. Tato zouvačka je poloautomatická, tedy už žádné montpáky, které by vám odřely vaše velká, ale ani menší, kola. 

Kdy přezouvat?

Zimní pneumatiky by měly být na voze přezuty ze zákona od 1. listopadu do 31. března a zároveň pokud se předpokládají takové povětrnostní podmínky jako sníh, námraza, led. To tedy znamená, že pokud se chystáte vyjet v daném období, ale podmínky venku nenasvědčují nepříznivým podmínkám, přezuto mít nemusíte, ale pokud lze špatné počasí předvídat, tak vůz musí být na zimních pneu. 

Dále tuto povinnost udává dopravní značka, která vyhrazuje dané silniční úseky s povinností zimních pneumatik právě v datumech od 1. listopadu do 31. března.

Povinná zimní výbava - značka 

 

Protože žijeme na severu Čech, doporučujeme opravdu využít služeb pneuservisů a na zimu se pořádně připravit.

PneuservisOsobníMPV, SUV
Výměna kola 38 Kč 50 Kč
Přezutí pneu s vyvážením 125 Kč 163 Kč
Vyvážení kola 60 Kč 78 Kč
Oprava pneu 80 Kč 104 Kč
Přezutí kompletů 150 Kč 195 Kč 

Uvedené ceny jsou platné od 1. 1. 2016 a jsou včetně DPH.

Uskladnění pneumatik

Nově nabízíme uskladnění pneumatik v nové hale. Před uložením kol do skladu je o ně postaráno téměř doktorsky. Kola jsou umytá v automatické myčce, přeměříme dezén, založíme kartu s daty a uložíme je tak, abyste je měli připravené na další sezonu. Před uskladněním, a i během něho, přeměřujeme tlak, abychom zjistili, zda někde neuniká či není pneumatika někde poškozená a pootáčíme je, aby se pneu uskladněné v regálech neotlačily. Pneumatiky jsou uskladněné ve větraném tmavém a suchém prostředí, aby se zamezilo předčasnému stárnutí. Pryže nesmí přijít do kontaktu s žádnými mazivy, benzínem či jinými chemickými látkami.

UskladněníOsobníMPV, SUV
1/2 sezóny 600 Kč 800 Kč
Mytí v pneumyčce 25 Kč 33 Kč

Uvedené ceny jsou platné od 1. 1. 2016 a jsou včetně DPH.

Ceník pneuservisu si stáhněte zde (PDF).

Pro objednávku nebo více informací o našem pneuservisu nás kontaktujte.

Kontakt

 • Adresa

  Auto Dorda s.r.o.
  Zitavská 3112
  470 01 Česká Lípa

 • Otevírací doba

  Servis:

  Pondělí – pátek: 7:00 – 17:00
  Sobota: zavřeno

  Prodej:

  Pondělí – pátek: 7:30 – 17:00
  Sobota: zavřeno