Kariéra

Automechanik

Požadavky:

  • 2 roky praxe v oboru
  • Vzdělání: střední s maturitou v opravárenském oboru
  • Angličtina výhodou
  • Požadavky: komunikativnost, technické zaměření, přátelský přístup, schopnost pracovat v týmu a preciznost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • automechanik
  • mechanická práce, veškeré opravy vozů
  • kontrola oprav, hledání závad, diagnostika

Nabízíme:

  • přátelské, příjemné a stálé zázemí ve společnosti s tradicí
  • firemní benefity
  • firemní akce

Mistr dílny

 Požadavky:
  • 5 let praxe v oboru
  • Zkušenosti s programem Caris či jiným programem používaném v autosalonech

  • rozdělování práce mechanikům
  • komunikace mezi servisními techniky a dílnou
  • práce na počítači, administrativa
  • jednoduché opravy malých závad na vozech
  • kontrola provedení práce mechanika
Své životopisy posílejte na uchazeci@dorda.cz.

Kontakt

  • Adresa

    Auto Dorda s.r.o.
    Zitavská 3112
    470 01 Česká Lípa

  • Otevírací doba

    Servis:

    Pondělí – pátek: 7:00 – 17:00
    Sobota: zavřeno

    Prodej:

    Pondělí – pátek: 7:30 – 17:00