O nás

Počátky společnosti Auto Dorda sahají až do 70. let, kdy Milan Dorda začal se závoděním na okruzích a do vrchu s vozem Škoda 130RS. V této době si otevírá svoji vlastní dílnu v garáži. Brzy se jeho dílna stává vyhlášenou.

Po dosažení spousty skvělých závodních výsledků se pan Dorda rozhodl věnovat se podnikání naplno a roku 1988 zakládá vlastní živnost. Po revoluci začínal s prodejem značky Škoda, ale tu roku 1993 nahradil fordem. Proto vystavěl v Novém Boru zcela nový a moderní autosalon i s linkou STK a ME pro osobní, ale i nákladní vozy. Brzy se řadí mezi nejlepší prodejce v republice.

Závodní tradice naštěstí v rodině zůstala a oba synové se vrací na závodní okruhy. Starší syn Aleš jezdí závody s vozem Ford Escort a mladší Lukáš vyhrává 4 tituly s formulí Ford a oba jeli několik sezón v mezinárodních závodech, kde se obsazovali přední příčky. Všechny závodní stroje si samy koučují a hlavně servisují, což jim dodává mnoho dalších důležitých zkušeností do podnikání.

V roce 2001 expandují do Liberce, kde v prozatímním autosalonu otevírají prodej a servis Ford. Během jednoho roku postavili nový autosalon, který disponoval kvalitním a velmi moderním vybavením.

Ale ani to klanu Dordů nestačilo, a tak se rozhodli roku 2004 zrekonstruovat obrovský objekt v České Lípě, kde otevřeli již třetí autosalon se značkou Ford a další STK a ME. Tyto prostory nám umožňují efektivně pojmout velkou kapacitu servisních zákazníků. Mezi ty větší společnosti, které jsme vybavili vozovým parkem, který jim následně i servisujeme, patří např.: Narex, Bohemia Crystalex Trading a.s., Preciosa a.s., Johnson Controls Czech s.r.o., CANABA – Pozemní stavby, s.r.o., ČSAD BUS Ústí nad Labem, Dopravní podnik města Liberce a.s., Kompakt Poděbrady, BDI s.r.o., SEVENSPED s.r.o., PULSKLIMA, spol. s r.o.

V roce 2009 se autosalon v Liberci prodal společnosti Auto IN, která tam funguje dodnes.

Kupte si forda u firmy Dorda.

Proč si vybrat Auto Dorda?

Jsme na automobilovém trhu již téměř 30 let, máme tedy dlouhou historii a spousty zkušeností nejen ze servisování osobních vozů, ale také ze závodních okruhů, kterými se snažíme obohacovat i naše zaměstnance.

Spokojenost zákazníka s vozy od Auto Dorda je pro nás na prvním místě.

Přijďte se o tom přesvědčit.
Naši partneři

Co o nás říkají klienti?

Petr Novák Petr Novák majitel vozu LAND ROVER
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Doloribus accusamus expedita repellat similique odio aspernatur ex, architecto eaque quo suscipit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Doloribus accusamus expedita repellat similique odio aspernatur ex, architecto eaque quo suscipit.
Přečíst více

Kontakt

 • Adresa

  Auto Dorda s.r.o.
  Zitavská 3112
  470 01 Česká Lípa

 • Otevírací doba

  Servis:

  Pondělí – pátek: 7:00 – 17:00
  Sobota: 8:00 – 12:00

  Prodej:

  Pondělí – pátek: 7:30 – 17:00
  Sobota: 8:00 – 12:00

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace