Get Adobe Flash player
Třídit články:
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Adresa:

Auto Dorda s.r.o.
ul. Žitavská 3112
470 01 Česká Lípa

servis vozů:
servis@dorda.cz
sklad náhradních dílů:
sklad@dorda.cz
prodej vozů:
prodej@dorda.cz

Od ledna 2012 nabízí společnost Hyundai všem svým českým zákazníkům unikátní službu – Program permanentní mobility Hyundai.

Tento jedinečný program na českém trhu znamená, že ani případná nutnost opravy v servisu nezpůsobí, že by se majitel vozu Hyundai ocitl bez automobilu.

Vlastníci automobilu Hyundai jsou tak neustále mobilní. Pokud budou mít auto v servisu déle než 1 den, Hyundai jim po dobu opravy zajistí náhradní vůz, a to ve stejné, nebo dokonce vyšší kategorii. Bezplatné zapůjčení se vztahuje nejen na automobily v záruce, ale také na opravy, kdy dodání náhradního dílu trvá více jak 1 týden. Náklady na ujeté kilometry se přitom nefakturují.

Generální ředitel společnosti Hyundai Motor Czech Vladimír Vošický k Programu permanentní mobility Hyundai dodává:

„Přicházíme s touto převratnou novinkou jako první v České republice, protože si vážíme našich zákazníků a zároveň jsme si vědomi kvality našich vozů. Tu nejlépe dokazuje náš unikátní program pětileté komplexní záruky, který je nejlepším svého druhu v automobilovém průmyslu. Ostatně kvalitu našich vozů potvrdil v těchto dnech i přední německý motoristický časopis Auto Bild, který zařadil značku Hyundai podruhé za sebou na první pozici ve svém každoročním hodnocení kvality. Hyundai tak porazil všechny ostatní výrobce včetně renomovaných německých a japonských značek“.

Společnost Hyundai Motor Co.

– založená v roce 1967, je součástí skupiny Hyundai Motor Group, která je od roku 2010 pátým největším výrobcem automobilů na světě a zahrnuje přes dvacet dceřiných společností a přidružených organizací působících v různých oborech automobilového průmyslu. Společnost Hyundai Motor provozuje šest výrobních závodů mimo Jižní Koreu a v roce 2010 prodala 3,6 milionu vozidel po celém světě. Vozidla značky Hyundai se prodávají ve 186 zemích prostřednictvím 5300 dealerství a showroomů. V České republice zažívá značka velký rozmach, v roce 2010 se ji podařilo prodat 10.088 kusů osobních automobilů. Další informace o společnosti Hyundai Motor a jejích produktech naleznete na našich stránkách http://autodorda.hyundai.cz/