Get Adobe Flash player
Třídit články:
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Adresa:

Auto Dorda s.r.o.
ul. Žitavská 3112
470 01 Česká Lípa

servis vozů:
servis@dorda.cz
sklad náhradních dílů:
sklad@dorda.cz
prodej vozů:
prodej@dorda.cz

Společnost Auto Dorda s.r.o. byla založena v době, kdy byl v Liberci otevřen její nový autosalon na prodej vozidel Ford a Land Rover a společnost se přestěhovala ze starých nevyhovujících prostor do nového krásného autosalonu.  

Přestože je tato společnost relativně mladá, její historie má víc jak 17-ti letou tradici. zabývá se z hlavní části prodejem a komplexním servisem pro osobní, terénní a užitkové vozy, ale může zákazníkům nabídnou i další doplňkové služby.   

S prodejem a servisem vozidel značky Ford začal pan Milan Dorda podnikat již v roce 1989 poté, co ukončil spolupráci s firmou Škoda, a to pod názvem Milan Dorda -Autocentrum DAMO, a v Novém Boru byl otevřen Autosalon Ford včetně servisních služeb. Jeho slogan  „Kupte si Forda u firmy Dorda“ začal brzo naplňovat jeho cíle a představy, dát zákazníkům co největší nabídku zboží a služeb spojených s prodejemtěchto, ale později i jiných značek. 

Auto Dorda s.r.o. Česká Lípa

V roce 2004 společnost dostavěla nový Autosalon v České Lípě na sídlišti Špičák,  jehož kapacita nám umožňuje zefektivnit služby spojené s prodejem a servisem vozů zákazníků.  V současné době jsme schopni zákazníkům nabídnout vozy značek: FORD, Land Rover a Hyundai a také jsem autorizovaným servisem vozů těchto značek. 

  Společnost Auto Dorda s.r.o. měla v minulosti  dvě prodejní a servisní místa. Prvním z nich je AUTO DORDA Liberec a druhým je AUTO DORDA Česká Lípa. Po restrukturalizaci společnosti v roce 2009 byla provozovna v Liberci prodána společnosti Auto IN.  

Za dobu naší existence patří mezi naše největší zákazníky společnosti jako jsou Narex, Bohemia Crystalex Trading a.s., Preciosa a.s., Johnson Controls Czech s.r.o., CANABA – Pozemní stavby, s.r.o., ČSAD BUS Ústí nad Labem, Dopravní podnik města Liberce a.s., Kompakt Poděbrady, BDI s.r.o., SEVENSPED s.r.o., PULSKLIMA, spol. s r.o., SEGAFREDO ZANETTI CR spol. s r.o., Auto Bados, Auto Štangl, Elit, Phillip Morise, Geom, Geom klimatizace, Houška s.r.o., SPEED LEASE s.r.o., Trafficon, Valdhans-výroba konstrukcí, Arch projekt, Aulický, Invest , Delta HL, Haas son Rukov, Hajda, Laser VDF, Malířské středisko Čechy, s.r.o., Vodohospodářské projekty a další.

 K našim nejprestižnějším zákazníkům patří město Česká Lípa, kdy zakoupilo vůz pro starostku a pro Městskou policii, dále město Varnsdorf a obec Ralsko s vozy také pro MĚSTKOU POLICII.
   

Společnost Auto Dorda se také zapojila do projektu AutoSenior, jako oficiální partner. Tato služba pro seniory a obyvatele pečovatelských domů v České Lípě je pomocníkem pro tyto lidi, kteří potřebují příležitostnou dopravu jindy, než je jízdní řád městské dopravy.  

 V rámci rozšíření služeb a nabídky zákazníkům Vás chceme informovat o všech službách, které jsme Vám schopni nabídnout. Jsme přesvědčeni, že Vám nabídneme služby takové kvality a rozsahu, že budete stejně spokojeni jako výše uvedení obchodní partneři.   

 Co nabízíme:
 • prodej a servis, osobních, užitkových a terénních automobilů.
 • prodejci vozidel Vám po zjištění potřeb vozového parku nabídnou optimální řešení
 • samozřejmostí je předváděcí jízda, popřípadě prezentace vozu ve Vaší společnost
 • zprostředkujeme Vám prodej Vašeho starého vozu
AutoServis:  
 • naše firma provádí autorizovaný servis značek Ford,Hyundai a Land Rover
 • záruční a pozáruční servis vozů značek , Ford, Hyundai a Land Rover. Naše autoservisy dále provádějí: geometrii,pneuservis, kontrolu nastavení světlometů, ruční mytí vozidel za použití moderních technologií firmy RIVAX
 • nabízíme zajímavé cenové podmínky při servisu většího objemu vozidel, řešené velkoodběratelskou smlouvou.
 • Karosářské a lakýrnické práce.
Prodej náhradních dílů a příslušenství
 • prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů
 • prodej pneumatik, akumulátorů, autorádií
 • Prodej autodoplňků. např.: střešní nosiče, nosiče kol, autokosmetika
STK + ME
 • zajistíme pro Vás měření emisí a kontrolu STK vašich osobních i nákladních automobilů
    Naším cílem je spokojený zákazník. Proto jsme připraveni zajistit to nejlepší řešení podle potřeby Vaší firmy.