Get Adobe Flash player
Třídit články:
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Adresa:

Auto Dorda s.r.o.
ul. Žitavská 3112
470 01 Česká Lípa

servis vozů:
servis@dorda.cz
sklad náhradních dílů:
sklad@dorda.cz
prodej vozů:
prodej@dorda.cz

Zpět do záruky !!!
             Získejte opět záruku pro Váš ojetý vůz…

S tímto novým programem budete mít jako zákazník společnosti Ford prospěch z nabízených služeb s využitím nejnovější technologie profesionálních techniků společnosti Auto Dorda s.r.o.

A co víc? Získáte záruku na nejnákladnější komponenty, které Vám zajistí maximální pohodu: záruku na motor, hnací ústrojí a převodovku. Jednoduše budete o svůj Ford pečovat společně se společností Auto Dorda s.r.o.

  • FordExtra 12 poskytuje záruku na díly a práci (jak je popsáno níže) do další servisní údržby doporučené společností Ford; toto platí také pro následné poškození způsobené poruchou kterékoliv části.
  • Vždy u Vašeho autorizovaného partnera Ford a s originálními náhradními díly.
Motor

Poskytujeme záruku na veškeré lubrikované části bloku motoru a hlavu válce, včetně bloku motoru a hlavy válce, vačkového hřídele, spojovacích tyčí, vahadel, ventilů a jejich vedení, těsnění hlavy válce, olejového čerpadla, zdvihátek, vložek, pístních kroužků, klikových hřídelí a setrvačníku.

Hnací ústrojí

Ručíme za to, že Vás udržíme v pohybu. Vaše záruka pokrývá komponenty hnacího ústrojí Vašeho vozidla: hřídele, převody, polonápravy, vnitřní hřídele, spoje a ložiska kol.

Převodovka

Poskytujeme záruku na komponenty převodovky, včetně: hřídelí (primárních a sekundárních), spodku klikové skříně, měniče momentu, diferenciálu, komponent synchronizátoru, interních vidlic a hřídelí, pastorků, pístů a skříně, olejového čerpadla, regulátorů, ložisek a kroužků, planetárních pastorků a centrálních kol, interních selektorů, synchronizátorů i zátek.

Podrobné podmínky FordExtra 12 naleznete zde